sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Z jakých vchodových stříšek si můžete vybírat?

27.2.2018

Je jasné, že přístřešek nad vchodové dveře může vypadat opravdu velice různě. První možností je jednoduchá, lehká stříška, jinou mohutná součást zádveří. Jaké stříšky vůbec existují?

Číst dál...

Vchodová stříška prodlouží životnost domovních dveří

5.2.2018

Hledáte vhodnou ochranu vchodových dveří před nepřízní počasí? Pokud ano, řešení je nasnadě. Využijte praktické s šikovné vchodové stříšky.

Číst dál...

Vchodová stříška tvoří i estetický prvek

přístřešek

28.12.2017

„Zase promoknu,“ nadáváte si, když vystoupíte z auta a k vašemu domu vás čeká ještě pěkný kus cesty. Nejhorší je ale závěr takové cesty. Naprosto neomylně vás čeká lovení klíčů v tašce nebo kabelce. Je to nepříjemné a než se vám podaří vyhrabat klíče, jste notně promoklí, a to nepočítáme, že vám může napršet i do tašky… Podobné problémy ale riskovat nemusíte.

Číst dál...

Několik rad na téma výběr vchodové stříšky

29.11.2017

Zdánlivě malý detail, který nám den, co den zlepšuje život, tak to jsou vchodové stříšky. Když si prohlížíte nemovitosti, většinou takovým maličkostem ani nevěnujete příliš pozornosti. Udělají ale za vás spoustu práce, zejména tehdy, když prší nebo sněží. V takovém případě se vám stanou neocenitelnými pomocníky.

Číst dál...

V případě vchodové stříšky můžete zvolit dva odlišné přístupy

vchodové přístřešky

30.10.2017

Projektujete si rodinný dům nebo vilku? V tom případě nezapomeňte na vchodovou stříšku. Možná vám to připadá zbytečný detail, ale není tomu tak. Jde totiž o velmi praktickou věc, která má svůj velký význam. Poznáte to ve chvíli, až se venku hodně rozprší. Když leje jako z konve, uvítáte, když při příchodu z domu a odchodu do domu zůstanete v suchu.

Číst dál...

Pod vchodovou stříšku patří také světlo

12.10.2017

Vchod do domu si žádá vybavení v podobě vchodové stříšky. Jenže je třeba si uvědomit, že pouhá stříška zde nestačí. Ano, ochrání vás sice před deštěm, pokud bude intenzivně pršet, když odcházíte z domova, nebo naopak přicházíte domů. Ovšem zádveří a jeho řešení by mělo nabízet podstatně větší komfort.

Číst dál...

Vchodovou stříšku můžete začlenit k domu velmi jednoduše

23.9.2017

Stavíte-li dům, chalupu, nebo chatu, měli byste myslet úplně na všechno. Mít celou stavbu promyšlenou do těch nejmenších detailů. Jedině tak postavíte perfektní budovu, která bude dokonale plnit svůj účel. To ovšem znamená brát v úvahu i takové zdánlivé drobnosti, jako je zádveří.

Číst dál...

S instalací vchodové stříšky je třeba počítat od začátku

7.9.2017
Samozřejmou součástí rodinného nebo bytového domu by měla být i vchodová stříška. Právě ona vám zajistí dokonalý komfort při příchodu domů nebo odchodu z domu ven v případě špatného počasí. Není nic horšího, než když přiběhnete ke dveřím a v dešti lovíte klíče. Než se vám je podaří najít, jste celí promoklí a nateklo i do kabelky.

Číst dál...

Stín v místě vchodové stříšky vytvoří i markýza

16.8.2017
 
Mít upravené okolí domu je velice důležité. Součástí těchto úprav je i vyřešení vstupu a jeho okolí. Můžete mít jednoduchou vchodovou stříšku, ale můžete tyto stříšky také roztáhnout jako architektonický prvek lemující zdi celého domu. Potom si budete moci podél zdi odskočit třeba do sklepa či do garáže, i když bude pršet. 
 

Číst dál...

Jak se nepřerazit potmě pod vchodovou stříškou?

8.8.2017
 
Pořizujete si vchodovou stříšku ke dveřím svého domu? Myslete i na další okolnosti. Denní světlo vám neukazuje cestu pokaždé, když odcházíte z domu, nebo do něj přicházíte. Může se stát, že budete odcházet brzy ráno ještě za tmy, nebo naopak přicházet večer či dokonce pozdě v noci. Potom uvítáte světlo u vchodových dveří.
 

Číst dál...

Nebojte se levných vchodových stříšek, nabízejí jednoduchá, ale účelná řešení

2.8.2017
 
Hledáte-li vhodnou ochranu vchodových dveří, překvapivě vaše finanční náklady nemusí být příliš vysoké. Spousta lidí si myslí, že uspořádat si vchod do domu, aby byl estetický, a přitom zároveň funkční je finančně velmi nákladné. Není to pravda.  V nabídce jsou vchodové stříšky, které jsou levné, bezchybně plní svoji funkci a ještě k tomu dobře vypadají.
 

Číst dál...

Jak vybrat vchodovou stříšku do firmy, abyste nezkazili dojem?

25.7.2017

Obrovské dveře do firmy, prodejny, dílny, restaurace, kavárny… I ony velice trpí, když na něj prší, pere slunce, padají kroupy. Navíc je velice důležité, aby dveře do vaší firemní provozovny vypadaly opravdu důstojně. Musíte totiž reprezentovat. Jakmile přijde zákazník, už na základě vstupu do firmy si dělá první úsudek o tom, zda jde o seriózní podnik. A vy si určitě nechcete zkazit dojem, nebo ne?
 

Číst dál...

Jak vypadá luxusní vchodová stříška?

 

19.7.2017

Hotové vchodové stříšky mohou mít i pěkné luxusní provedení. Nemusí jít jenom o ledabyle upevněný kousek plastu, který sice chrání vchodové dveře, ale jinak moc hezky nevypadá. Naopak styl vchodové stříšky můžete přizpůsobit celkovému stylu domu. Pokud máte luxusněji laděný příbytek, není problém k němu dodat i adekvátní stříšku. 
 

Číst dál...

Vchodovou stříšku je nejlepší řešit jakou součást stavby celého domu

13.7.2017
 
Když řešíte vstup do domu, měli byste současně řešit i zastřešení vchodových dveří. Mnozí lidé to ale nedělají. Úplně nejlepší ovšem je, když otázku vchodové stříšky nade dveřmi budete řešit už ve fázi návrhu celé stavby přímo s architektem. Že vám vchodová stříška připadá jako naprostá banalita? To je ale velká chyba.

Číst dál...

Jak zvýšit životnost vchodových dveří a fasády u vstupu do domu?

6.7.2017
 
„ Kde mám klíč?“ nadáváte si. Venku prší a vy stojíte před domem. Proudy vody po vás šlehají. Vy se hrabete v tašce a než se vám podaří najít klíč, odemknout a vejít do domu, jste úplně mokří skrz na skrz. Kromě toho vám voda natekla i do kabely, jak jste se v ní nervózně přehrabovali. Kdybyste ale měli nad domem vchodovou stříšku, podobné potíže by nenastaly. 
 

Číst dál...

Oblíbené typy přístřešků u domu a v zahradě

29.6.2017
 
Rodinný dům nebo chata či chalupa se zahradou se dnes už jen stěží obejde bez nějaké formy přidaného přístřešku, který prodlouží obytnou plochu domu nebo umožní lépe zužitkovat prostor zahrady a zároveň bude sloužit i jako významný vizuální prvek pozemku. Jaké přístřešky jsou dnes nejoblíbenější?
 

Číst dál...

Vchodové stříšky tvoří s domem estetický celek

22.6.2017
 
Dlouhotrvající krásný vzhled a životnost vchodových dveří, o té s ní asi každý majitel rodinného domu. Přitom není zase tak složité jí docílit. Důležité je správně chránit vchodové dveře už od začátku. Nedopřát nepřízni počasí, aby nějak působila na vaše dveře a hned po dostavbě dobu nad ně instalovat kvalitní vchodovou stříšku. 
 

Číst dál...

Kvalitní vchodová stříška? Sklo se nehodí, polykarbonát je lepší

21.6.2017
 
Z čeho vyrobit kvalitní stříšku nad vchodové dveře vašeho domu? Spoustu lidí napadne jako první materiál sklo. Jenže tento materiál sice vypadá velmi efektně, ale má celou řadu nevýhod. Především je těžký a snadno rozbitný. Jako mnohem užitečnější se jeví polykarbonát. 
 

Číst dál...

Potřebujete reprezentativní velký vchod? K dispozici je XXL stříška

20.6.2017
 
Máte velký vchod do rodinného domu, do firmy nebo kamkoli jinam? Potom byste zcela jistě uvítali větší vchodovou stříšku, než je standardní nabídka. Máte pocit, že je to problém? Že velkou vchodovou stříšku prostě neseženete? Mýlíte se. Není problém si objednat ani gigantickou střechu.
 

Číst dál...

Bezpečné zádveří díky vchodovým stříškám i protiskluzovým dlaždicím

19.6.2017
 
Zádveří u vašeho rodinného domu by mělo být vždy a za všech okolností naprosto bezpečným místem. Ať svítí slunce, prší, padají kroupy, nebo je pod mrakem. O dokonalou ochranu zádveří se samozřejmě postará kvalitní vchodová stříška, ale není jediným prvkem. 

Číst dál...

Pohrajte si s vchodovou stříškou a roztáhněte ji na celý dům

16.6.2017
 
Stříška nad vchodem do vašeho domu může vypadat různě. Nabízí se pestrá škála jejích podob. Od jednoduchých prkének až po složité a efektní designérské konstrukce. Záleží jenom na vás, pro jakou podobu stříšky nad vchodové dveře se rozhodnete. Fantazii se meze nekladou.
 

Číst dál...

Vchodové stříšky ochrání dřevěné dveře před sesycháním i bobtnáním

15.6.2017
 
Základním požadavkem na vchodové stříšky je ochrana vstupních dveří před nepřízní počasí. Možná mávnete rukou. No a co, vždyť se nic nestane, když nebudu mít žádnou vchodovou stříšku. Jenže ono se stane. Za pár let budete kroutit hlavou nad stavem svých vchodových dveří.

Číst dál...

Nenechte živly ničit dveře, pořiďte si vchodovou stříšku

14.6.2017

Nechcete být celí mokří pokaždé, když přicházíte domů, hledáte v tašce klíče a prší? Samozřejmě je to zákon schválnosti. Klíče ne a ne najít, šmátráte v kabele a kde nic tu nic. I při poměrně malém, jemném dešti jste tak brzy na kost promoklí. Přitom řešení je nasnadě-vchodová stříška.
 

Číst dál...

Rozsviťte si hned vedle vchodové stříšky do domu

13.6.2017
 
Vstup do domu by měl být příjemným prvkem, který návštěvníka povzbudí k další cestě dovnitř. Vchodová stříška je základním elementem chránícím vstupní dveře. A protože domů nebo z domova chodíte i brzy ráno nebo naopak pozdě večer, vyplatí se kromě stříšky instalovat i světlo u vstupu do domu.

Číst dál...

Prakticky řešený mobilní dům: domácnost pro celoroční bydlení

12.6.2017
 
Mobilní dům? Co to vlastně znamená? Jak takový mobilní dům vypadá? Představy některých lidí o mobilních domech jsou dost zkreslené. Spousta lidí si představí jakousi pojízdnou maringotku. Přitom mobilní domy nabízí velice komfortní bydlení. Můžete se sami přesvědčit.
 

Číst dál...

Jak ochránit vchodové dveře

23.5.2017
 
Venkovní vchodové dveře je třeba volit s rozmyslem a jedná se často o poměrně značnou investici. Dveře by měly ladit s celkovým stylem domu a měly by také splňovat vysoké nároky na bezpečnost – drahým dveřím bychom pak měly také poskytnout ochranu v podobě vchodové stříšky
 

Číst dál...

Vyberte si vchodové dveře z nejvhodnějšího materiálu

22.5.2017
 
Chystáte se pořídit nové vchodové dveře a nevíte, jaký materiál bude nejvhodnější? Samozřejmě neexistuje jednoznačná odpověď. Rozhodovat se budete muset podle toho, čemu dáváte přednost. 
 

Číst dál...

Dokonalá terasa s WPC podlahou a polykarbonátovým zastřešením

19.5.2017
 
Terasy jsou velice moderní a oblíbené a uplatní se u jakéhokoli domu či chalupy nebo v zahradě. Terasa je především prostor pro odpočinek a relaxaci, ale využít se dá i jako prostor pro společenské setkání a akce a k dalším účelům.
 

Číst dál...

Jak levně vyřešit zastřešení terasy nebo vchodu?

18.5.2017
 
Chcete vytvořit kryté zázemí, které vám umožní lépe využít prostor kolem domu a u vchodu, ale nechcete do zastřešení investovat velké obnosy? Samozřejmě existují i způsoby, jak si zařídit skvělou terasu či vchodovou stříšku a přitom příliš nezatížit svůj rozpočet. 
 

Číst dál...

Schovejte se pod vchodovou stříšku

17.5.2017

Venkovní prostor vchodu by měl být zřetelně vymezeným územím, které tvoří plynulý přechod mezi vnějším prostorem a interiérem domu. Vchod také jistě chceme z praktických i reprezentativních důvodů udržet v čistotě a pořádku. Právě k těmto účelům slouží moderní přístřešky nad vchodové dveře.
 

Číst dál...

Polykarbonát, nebo plexisklo – co je lepší na zastřešení?

16.5.2017

Polykarbonát a akrylát neboli plexisklo patří mezi nejvyužívanější krytiny používané pro zastřešování například zahradních pergol, přístřešků nad vchodové dveře, zimních zahrad, teras, krytů na venkovní bazény a podobně. V čem se tyto materiály liší a který z nich je výhodnější?
 

Číst dál...

Jaké jsou výhody, nevýhody a možnosti použití tvrzeného skla?

12.5.2017

 
Tvrzené neboli bezpečnostní sklo je jednou z alternativ používaných pro zasklívání zejména namáhaných ploch. Tvrzené bezpečnostní sklo vzniká kalením při teplotě okolo 620°C, po kterém následuje šokové zchlazení povrchu skla vzduchem. Vnitřní prostor tak zůstává žhavější než povrch a sklo získává specifické vlastnosti. 
 

Číst dál...

Oblíbené materiály pro stříšky a přístřešky u domu a v zahradě

11.5.2017

Téměř u každého rodinného domu, ale i jiných budov, můžeme najít nějaké venkovní přístřešky. Ať už se jedná o stříšky nad vchodové dveře, zahradní pergoly nebo altány, stání pro auta, zastřešené terasy či verandy a podobně. Jaké materiály se pro tyto účely nejčastěji používají?

Číst dál...

Jak se starat o vchodové dveře?

10.5.2017

Vchodové dveře jsou bránou do vašeho hradu a měly by proto splňovat vysoké nároky na bezpečnost i reprezentativní vzhled. Aby však zejména venkovní vchodové dveře zůstaly dlouho krásné a dobře sloužily, je nutné se o ně také patřičně starat. 
 

Číst dál...

Vytvořte si krytou verandu za pár korun

9.5.2017
 
U chaty, chalupy či rodinného domu by jistě nemělo chybět venkovní alespoň částečně kryté zázemí přiléhající k domu. Tradičním řešením je zápraží kryté střešním převisem, u rekreačních staveb se zase uplatňují verandy a u vilek a rodinných domů se fantazii meze nekladou. 
 

Číst dál...

Nejčastější typy vchodových stříšek

5.5.2017
 
Přístřešek nad vchodové dveře nemůže chybět žádnému domu. Jeho účel není pouze esteticky, chrání také prostor vchodu před nečistotami, závějemi sněhu či záplavou vody. Poskytuje ochranu samotným dveřím (což je významné zejména u drahých a dřevěných dveří) i obyvatelům domu a návštěvám při příchodu či odchodu.

Číst dál...

Přístřešky pro dům a zahradu

4.5.2017
 
Pomocí různých přístřešků můžete zvětšit obytnou a užitnou plochu domu či zahrady a získat skladovací, společenské i jiné prostory chráněné před nepříznivými vlivy počasí. S jakými nejobvyklejšími přístřešky se můžeme u domů a zahrad setkat a jak je vyřešit moderně a výhodně?
 

Číst dál...

Jak zabezpečit dveře proti vloupání?

3.5.2017

Riziko vloupání a vykradení domu nebo bytu je v dnešní době vysoké a přitom jen minimum lidí věnuje dostatečnou pozornost optimálnímu zabezpečení svého majetku a spoléhá se na zcela nedostačující prvky. 
 

Číst dál...

Jakým způsobem vyřešit garážové stání pro auto?

2.5.2017

Otevřené garážové stání představuje velice výhodnou alternativu klasické uzavřené garáže. Uplatní se všude tam, kde je nedostatek prostoru a garáž by bylo obtížné, ne-li nemožné, zrealizovat. 
 

Číst dál...

Co by nemělo chybět na terase nebo balkónu?

 
28.4.2017
 
Terasa či balkón nebo veranda – místa, která mohou být nevyužitým přílepkem domu, anebo jeho perlou a nejoblíbenějším místem pro trávení volného času. Jakou variantu si zvolíte, je přitom jenom na vás a rozdíl mezi nimi zdaleka nemusí znamenat ohromnou finanční investici, stačí trocha fantazie a chuti do díla. 
 

Číst dál...

Z jakých materiálů postavit dokonalou zimní zahradu?

27.4.2017

Zimní zahrada představuje funkční i estetické rozšíření domu, které lze využívat pro pěstování rostlin, relaxaci, přijímání návštěv a k dalším účelům. Pro realizaci zimní zahrady je možné použít rozmanitý výběr materiálů a jejich kombinací. Pojďme se ve zkratce podívat na nejběžnější možnosti.
 

Číst dál...

Hliníkové prvky pro dům i zahradu

 
26.4.2017
 
„Budoucnost patří aluminiu,“ prohlásil největší český vynálezce Jára Cimrman a jako obvykle měl pravdu. Tento materiál je dnes synonymem komfortu, kvality a dlouhé životnosti a u domu i v zahradě jen můžete uplatnit bezpočtem způsobů. 
 

Číst dál...

Výhody a nevýhody dřevěných vchodových dveří

25.4.2017
 
Vchodové dveře bychom měli vybírat podle několika zásadních kritérií, mezi které rozhodně patří vzhled, bezpečnost, cena, odolnost, izolační vlastnosti a náročnost na údržbu. Jak si v těchto kategoriích poradí klasické dřevěné dveře, které i dnes, kdy je možností celá řada, patří mezi nejoblíbenější?

Číst dál...

Výhody a nevýhody plastových vchodových dveří

 
24.4.2017
 
Plastové vchodové dveře patří v současné době k nejpoužívanějším, a pokud jsou kvalitní, mohou sloužit dobře a dlouho. Jaké jsou ale jejich výhody oproti jiným oblíbeným materiálům používaným pro domovní dveře (např. oproti hliníku nebo dřevu)?

Číst dál...

Rady a tipy jak zdokonalit terasu

21.4.2017
 
Krásná terasa může být skutečnou ozdobou domu, ale nejen to – může také posloužit jako prostor, který se dá prakticky využít mnoha způsoby. Jak si terasu zařídit, aby byly její možnosti co největší?
 

Číst dál...

Jaký zvolit materiál pro vchodovou stříšku?

20.4.2017
 
Přístřešek nad vchodové dveře by neměl chybět u žádného domu, ať už se jedná o rodinný dům nebo vilu, panelák, kancelářskou budovu, restauraci nebo jakoukoli jinou stavbu. Vchodová stříška plní funkci estetickou i významnou funkci praktickou a ochrannou. 
 

Číst dál...

Co nesmí chybět domovnímu vchodu?

19.4.2017
 
Vchod do domu je jako brána do vašeho hradu, musí plnit funkci ochrannou, ale také reprezentační. Měly bychom tomuto prostoru tudíž poskytnout náležitou pozornost. 
 

Číst dál...

Výhody a nevýhody vchodových dveří z hliníku

18.4.2017

Uvažujete o pořízení vstupních domovních dveří z hliníku, ale nejste si jisti, jestli se tato – zpravidla poměrně výrazná – finanční investice skutečně vyplatí? Podívejme se tedy na zásadní výhody a nevýhody tohoto řešení. 
 

Číst dál...

Ochranné a impregnační nátěry dřeva u venkovních dřevěných přístřešků a konstrukcí

14.4.2017

Dřevo, zejména to, které je vystaveno povětrnostním podmínkám, je ohroženo celou řadou negativních činitelů, které mohou snižovat jeho životnost, případně jeho estetické vlastnosti a podobně. Před těmito nepříznivými vlivy je samozřejmě nutné dřevo patřičně chránit.

Číst dál...

Jak se starat o hliníkové dveře a okna?

13.4.2017
 
Hliníková okna a dveře jsou velice moderním řešením, které má bezpočet výhod. Mezi ty hlavní patří opravdu značná odolnost a velice dlouhá životnost – a v neposlední řadě také minimální nároky na údržbu. Jistou elementární péči bychom však každopádně hliníkovým rámům oken a dveřím věnovat měli. 
 

Číst dál...

Sklo, polykarbonát nebo akrylát? Jaká krytina pro venkovní přístřešky je nejlepší?

12.4.2017

Chystáte se pořídit si designový přístřešek nad vchodové dveře, zastřešovat pergolu nebo terasu či stavit přístřešek na auto a nevíte, jakou zvolit krytinu? Mezi nejoblíbenější materiály současnosti pro tyto účely se řadí plasty, jako je polykarbonát nebo akrylát, přičemž každý má svá specifika. 
 

Číst dál...

Zastínění prostoru teras, pergol a vchodů pomocí markýz

11.4.2017
 
Venkovní markýzy představují velice oblíbený způsob zastínění zahradních pergol či zastřešení vchodů nebo teras či zimních zahrad. Velmi atraktivní a praktické jsou zejména výsuvné pergoly. Ty umožňují v případě potřeby uniknout před deštěm či příliš ostrým sluncem, ale v ideálním počasí si můžete na terase či v pergole užívat širého nebe. 
 

Číst dál...

Terasa s dlažbou vypadá skvěle a vydrží dlouho

 
Terasy a verandy ze dřeva jsou velmi oblíbené, ale neméně zajímavou a praktickou alternativou je terasa dlážděná. Při správném výběru typu dlažby můžete získat krásnou a odolnou podlahu terasy s minimální potřebou údržby a vysokou životností.
 

Číst dál...

Zápraží má zajímavé kouzlo a praktické výhody

 
7.4.2017
 
Zápraží patří neodmyslitelně ke starým a tradičním venkovským stavením, chalupám, statkům a podobně. Pokud chcete svému domu či chalupě dodat rustikální nádech a zároveň získat užitečný prostor, je zápraží jasnou volbou. 
 

Číst dál...

Na co se zaměřit při výběru vchodových dveří

6.4.2017

Vchodové dveře jsou poměrně nákladnou a velmi často využívanou částí domu, která má navíc i při relativně malých rozměrech oproti zbytku stavby značky vliv na vzhled, izolaci a další vlastnosti celého domu. Pečlivost při jejich výběru je proto rozhodně na místě.
 

Číst dál...

Jak vybrat vhodný přístřešek nad vchodové dveře – a je taková věc vůbec k něčemu?

5.4.2017
 
Samozřejmě, že nejdříve si musíme zodpovědět druhou otázku. Má vchodová stříška vůbec nějaký smysl? Odpověď je v tomto případě poměrně jednoznačná. Přístřešek nad vchod není samoúčelná záležitost a skutečné má své opodstatnění.
 

Číst dál...

Akú zvoliť krytinu na vchodovú striešku, terasu alebo pergolu?

 4.4.2017
 
Chystáte sa zhotovovať alebo vyrábať prístrešok nad vchodové dvere, nad balkón, terasu alebo kamkoľvek inam, ale nie ste si istí, ktorá krytina by bola pre tento účel ideálne a zodpovedala čo najlepšiemu pomeru ceny a výkonu? Pozrime sa spoločne na niektoré najbežnejšie materiály používané na tieto účely, ich výhody a nevýhody.

Číst dál...

Jakou zvolit krytinu na vchodovou stříšku, terasu nebo pergolu?

 
4.4.2017
 
Chystáte se pořizovat nebo vyrábět přístřešek nad vchodové dveře, nad balkón, terasu nebo kamkoli jinam, ale nejste si jisti, která krytina by byla pro tento účel ideální a odpovídala co nejlepšímu poměru ceny a výkonu? Podívejme se společně na některé nejběžnější materiály používané k těmto účelům, jejich výhody a nevýhody. 
 

Číst dál...

Hliník a polykarbonát – dokonalá kombinace, se kterou zastřešíte terasu, pergolu i vchod

3.4.2017

Hledáte způsob, jakým byste vytvořili zastřešení terasy či pergoly? Chcete levný a jednoduchý přístřešek či altánek k bazénu nebo do zahrady? Potřebujete vyřešit kryté stání pro vozidlo? Nechcete, aby na vás při hledání klíčů u vchodu pršelo?
 

Číst dál...

Nebojte se plastů – polykarbonát je moderní materiál s obrovským potencionálem

Doba, kdy plasty byly hmoty pochybné kvality spojené s laciností a nevkusem jsou dávno pryč. Mnohé moderní plasty vynikají velmi dobrými vlastnostmi, a to jak technickými, tak estetickými. Dokonalým zástupcem tohoto trendu je polykarbonát.
 

Číst dál...

Jak vyladit vchod do domu?

Pokud by platilo přísloví: „můj dům, můj hrad,“ potom by vchodové dveře byly jako hradní brána, která představuje nejen jeden z nejvýznamnějších prvků hradu, ale při špatném provedení může být jeho největší slabinou. 
 

Číst dál...

Výběr vhodného přístřešku nad vchodové dveře

Říká se, že vchod je vizitkou celého domu, proto je důležité, aby byl tento prostor co možná nejčistší a esteticky dokonale vyvážený. Vstupním dveřím samozřejmě nemůže chybět ani designová vchodová stříška
 

Číst dál...

Jaký vybrat materiál na vchodovou stříšku nad dveře?

Vchodové stříšky mohou mít mnoho různých designů a podob, může jít o jednoduché ploché nebo obloukové přístřešky nad vchodové dveře minimálních rozměrů, i o rozměrnější zastřešení, která mohou sloužit jako krytí většího prostoru, třeba i balkónu, terasy nebo velkého vchodu. 
 

Číst dál...

Nejčastější typy přístřešků nad vchodové dveře

 
Přístřešek nad vchodové dveře může mít různé podoby, od jednoduchého, minimalistického a lehkého zastřešení obvykle z kovu a plastu, až po robustní a rozsáhlé přístřešky z betonu, dřeva a podobně. Dnes se zaměříme na první variantu, jelikož kombinace kovu a plastu je velmi moderní, oblíbená a také cenově dostupná. 
 

Číst dál...

Je vchodová stříška skutečně potřebná? Aneb výhody zastřešení vstupních dveří

Přístřešek nad vchodové dveře – jedná se pouze o samoúčelný estetický doplněk, anebo je jeho používání výsledkem zkušeností a má praktické opodstatnění? 
 

Číst dál...

Jak vybírat vchodové dveře do rodinného domu z praktického i estetického hlediska?

Vchodové dveře je třeba vybírat s ohledem na to, jak budou ladit s domem, ale také podle jejich technických a praktických vlastností. Při výběru bychom se měli tedy nechat vést nejen vkusem, ale také být dostatečně informováni o tom, co má „brána“ do našeho domova splňovat. 
 

Číst dál...

Jakou vybrat stříšku nad vchodové dveře?

Vchodové stříšky jsou jedním ze základních a všudypřítomných architektonických prvků budov, domů, vil a podobně. Bez přístřešku nad dveře, který by jim vizuálně dodal na důležitosti a přirozeně je rámoval, by vstup vypadal podivně prázdně až nepatřičně. 
 

Číst dál...

Moderní přístřešek nad vchodové dveře lze pořídit i za velmi výhodné ceny

 
Potřebujete stříšku nad vchodové dveře, ale zatím si nejste jistí, jaké řešení zvolit, aby výsledek vypadal dobře, zastřešení dlouho vydrželo a zároveň příliš nezatížilo váš rozpočet? Řešením mohou být moderní vchodové stříšky z kovu a plastové krytiny.
 

Číst dál...

Vchodové stříšky se skvělým a moderním designem i v provedení XXL

 
Vchodové stříšky představují praktický, ale také důležitý estetický prvek, který by neměl chybět žádným venkovním vstupním dveřím. 
 

Číst dál...

Vchodové stříšky v moderním stylu za skvělou cenu

Vchodové dveře jsou vizitkou celého domu a bez vchodové stříšky by působily opuštěně a nezajímavě. Přístřešky nad dveře proto najdeme prakticky nad každými vstupními dveřmi.
 

Číst dál...

Rozměrné stříšky pro vchodové dveře v moderním designu

 
Přístřešky nad vchodové dveře mohou mít různé podoby, od úplně jednoduchých a malých stříšek, až po masivní vchodové stříšky XXL, které můžeme vídat zejména v případě dveří do restaurací, obchodů, u dvoukřídlých dveří a podobně.
 

Číst dál...

Luxusní a rozměrné vchodové stříšky jako skvělý doplněk vzhledu budovy

Stříšky nad vstupními dveřmi budov mohou mít bezpočet různých podob, ale i když představují v celkové rozloze budovy zpravidla jen malý detail, mají výrazný vliv na celkový dojem, kterým dům působí. 
 

Číst dál...

Vchodové stříšky se skvělým, moderním designem

Vchodové stříšky jsou ozdobou i praktickým doplňkem snad každého vchodu a těžko si umíme vstupní dveře bez tohoto detailu představit.
 

Číst dál...

Vchodové stříšky v cenově úsporném a elegantním provedení

 
Pořízení praktické, ale také velice elegantní stříšky nad vchodové dveře nemusí znamenat žádný dramatický zásah do finančních prostředků. Krásné a účelné vchodové stříšky lze totiž pořídit bez potíží už od několika tisíc korun.
 

Číst dál...

Luxusní stříška nad vchodovými dveřmi je ozdobou celého domu

Stříšky nad dveře slouží nejenom jako „označení“ vchodu, ale představují určitou vizitku celého domu. Lidé si ani neuvědomují, kolik bezděčné pozornosti tento detail přitahuje. Ostatně, zkuste si představit vchod bez přístřešku – bude vypadat jako nahý.

Číst dál...

Přístřešky nad vchodové dveře v moderním designovém provedení

 
Stříška nad vchodovými dveřmi plní řadu úkolů praktických i estetických. Rámuje vstupní dveře a dodává jim na důležitosti a zároveň tento prostor chrání před deštěm, sněhem, prachem, ostrým sluncem a dalšími nepříznivými podmínkami.
 

Číst dál...

Ozdobte svůj dům moderní stříškou nad dveře

 
Přístřešky na dveře jsou všudypřítomné a mají nekonečně mnoho různých podob a variant. Jednoduché designové stříšky nad vchodové dveře z moderních materiálů mohou být optimálním řešením pro soukromý dům, ale i pro hotely, restaurace a jiné komerční objekty. 
 

Číst dál...

Levné vchodové stříšky si oblíbíte

Vchodová stříška je naprosto neodmyslitelným vybavením téměř každého domu a vchodu. Bez přístřešku by vchodové dveře působily nepřirozeně prázdně a nekrytě. Forem stříšek však existuje nekonečné množství.
 

Číst dál...

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

VIP reference

Doporučujeme: | Dřevěné pergoly | Moderní přístřešky na auto | Zimní zahrady | Zastřešení vchodu | Zahradní domky | Nábytek | Levné garáže | Opěrné zdi | Altány | Mobilní domy | Hliníkové pergoly | Přístřšky | Přístřešky na auto | Pokládka dlažby


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l